ЖАРСЬКИЙ Тарас Володимирович

Керуючий партнер, адвокат Юридичної компанії LEGAL GROUP
Спеціалізується в сферах корпоративного, інвестиційного та податкового права

Біографія

Освіта.
В 2012 році здобув ступінь магістра права в Юридичному інституті Прикарпатського Національного університету ім. В. Стефаника.

Наукова діяльність.
В 2016 році закінчив аспірантуру за фахом 12.00.03, працює над дисертаційним дослідженням на тему «Цивільно-правова охорона та захист корпоративних прав корпорацій як суб’єктів корпоративних правовідносин». Автор понад 10 публікацій в межах тематики дисертаційного дослідження, в т. ч. у національних та міжнародних фахових виданнях,  та більше 10 публікацій на іншу тематику. Лауреат стипендіальної всеукраїнської програми “Завтра.UA” за темою “Концепція права довірчої власності в національній правовій системі”.

Інша професійна діяльність.
Є асоційованим членом Комітету з верховенства права НААУ. Обіймає посаду помічника-консультанта депутата Івано-Франківської обласної ради. Очолював Юридичну службу Івано-Франківської обласної організації Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» протягом 2015-2017 років. Входив до складу Івано-Франківської обласної виборчої комісії протягом 2016-2018 років. 

Громадська діяльність.
Входить до складу Ради Відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області. Очолює громадську програму «Завтра після “правосуддя”», що спрямована на реабілітацію незаконно засуджених осіб. За підтримки Жарського Т. В. було створено ряд громадських юридичних приймалень з БПД (первинних). 

Отримати консультацію юриста

Контакти

вул. Чорновола, буд.7, офіс 33
(в приміщенні готелю Станіславів)

Телефони:
097 890-64-40

вул. Чорновола, буд.7, офіс 33
(в приміщенні готелю Станіславів)

Телефони:
097 890-64-40

Legal Group ©

2023

всі права захищені

Заповніть форму

Отримайте консультацію юриста